کارآگاه گجِت!!

جمعه 8 آبان‌ماه سال 1388 ساعت 02:17 ق.ظ

خیلی جالبه!!! 

تا حالا شده شک کنین که یه نفر یه کارایی داره می کنه تو وبلاگ شما و به طور ناشناس و گذری میاد همین جوری رد می شه و در حین رد شدن همین جوری گذری یه کامنتایی براتون می ذاره و همون جوری گذری که اومده بود همون جوری گذری هم ناپدید می شه؟!! 

چند وقت پیش بود که خونتون بودم...لطف کردی  و کامپیوترت رو در اختیار من گذاشتی ...منم اومدم تو وبلاگم... 

همیشه آدرسم رو از توی هیستوری و همه جا پاک می کردم...ولی این بار یادم رفت!!از بس حواس آدمو پرت می کنی تو!! 

ولی گفتم تو نه حالشو داری که از این کارآگاه بازی ها در بیاری نه اصلن برات مهمه که بیای این جا!! 

خلاصه... 

دفعه بعد که رفتم یه پست اعتراضی از تو نوشتم، یه کامنت خیلی بی ربط از یه دوست عزیز برام رسیده بود که من در کمال خانمی جوابشو دادم! کامنت عجیبی بود راستش...چون یکی از معدود کسایی بود که همین جوری و خیلی غیر منطقی از تو دفاع کرده بود!! اونم تو وبلاگ من!! این جا این موضوع خیلی بعیده!! متاسفانه آرشیوم همه بدون کامنتهای قبلی منتقل شده این جا وگرنه می تونستم بهت آدرس بدم بری همشو ببینی تا حرفم ثابت بشه که همه ی بچه ها با  من موافقن که تو منو خیلی اذیت می کنی و من صبر ایوب دارم!!!! ولی خوب با همین چندتا هم که کامنتاش هست می تونی این کار رو انجام بدی! خلاصه دفاعیات و بی منطقیش یه جورایی منو یاد تو انداخت جوجویی!!  

تا این  که دفعه بعد که  اومدم پیشت، خواستم برم واسه یکی از بچه ها توی بلاگفا کامنت بزارم که در کمال تعجب دیدم وقتی روی قسمت "اسم نویسنده" توی پنجره کلیک می کنم، به جز اسم خودت که توی وبلاگت ازش استفاده می کنی و اسم من که چند بار واسه بچه های وبلاگم کامنت گذاشته بودم، یه اسم دیگه هم اون جا هست!! به خودم گفتم خوب حتمن واسه  این دافی های همکارش که کامنت می ذاره چندتاشو هم که خیلی صحنه داره با اون اسم می ذاره!! 

ولی.... 

اسمه یه جورایی بد جوری آشنا می زد!! کجا دیده بودمش؟!!!    

* جناب رهگذر!!! یا رهگذر آفتاب سرخ!!! 

من اون قدرا هم که تو فکر می کنی خنگ و کودن نیستم!! من خودم چند بار تا حالا مچ شیطونی هاتو گرفتم خداییش؟!! همون روزی که از جوجوم طرفداری کردی فهمیدم کی هستی!! ولی...بازم به خودم امید دادم که اشتباه می کنم!! 

*راستی می دونستی سیستم بلاگ اسکای یه کمی پیشرفته تر از بلاگفاست؟!!توی بلاگ اسکای وقتی کسی برات کامنت می ذاره آی پی کامپیوترش هم برات میفته! اون وقت من الان یه جایی هستم و از اون جا واسه وبلاگ خودم یه کامنت سفید فرستادم و.... 

نمی دونم چرا آی پی این جایی که من  الان هستم با آی پی یه کامنت دیگه تطبیق می کنه!! 

عجیب نیست؟!!!!!! 

این تکنولوژی هم بد دردسری شده ها!!! 

با این که امروز دهنم رو به معنای  واقعی کلمه سرویس کردی و اون قدر از همه چیز و همه کس متنفر بودم که دلم می خواست به 30 نرسیده بمیرم.... 

ولی .... 

دوستت دارم شیطون حواس پرتم!! 

امیدوارم اینو یه روز بفهمی.... 

روزی که هنوز خیلی دیر نیست... 

خوب هشت هشت هشتادوهشت که اومد!! اینش به من ربطی نداشت! ولی نُه هشت هشتاد و هشت رو دریاب که آفتابت 30 ساله  می شه....

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo