چهارشنبه 27 آبان‌ماه سال 1388 ساعت 09:45 ق.ظ

وااای بچه ها مرسی! دوستتون دارم! ممنون که اعتماد به نفس از دست رفته م رو با کامنت هاتون بهم برگردوندین! خوب شما که این همه ماهین چرا همیشه همین قدر برام کامنت نمی ذارین مثل وبلاگ قبلیم؟!!( در دیزی بازه...!!)

ممنون از همه که کلی شرمنده م کردن...آ می گم چه طوره مزایده رو این بار یه کمی ببرم بالاتر ؟ با 100 تا شروع می کنیم!!! نبوووود؟!! (شوخی کردم بابا چه زود عصبانی می شین!! این قدرا هم جو  گیر نیستم دیگه!)

از همه ی دوستانی که حتا با گذاشتن مقادیر زیادی نقطه(!) به زیاد شدن  کامنت ها کمک کردن تشکر می کنم! ولی منظور من اصلن این نبود!! من اصلن اهل تقلب در شمارش آرا نیستم! ولی خوب این نقطه ها هست و مدارکش هم موجوده!

دوستتون دارم.


آهای جوجوی خوشگلم ، بازم لازمه که بگم دوستت دارم یا دیگه خودت می دونی؟ با این که خیلی شیطونی و هنوزم اون معادله برای من حل نشده و توجیهات و توضیحات ِشبانه روزی تو منو متقاعد نکرده،...امامتاسفانه همچنان دوستت دارم!تورو به جون آفتاب دیگه از این کارا نکن...من برات همه چی می شم...وکیل و دکتر و دانشجوی بورسیه و تهیه کننده و صدا بردار و کارگردان و گوینده و گزارشگر و کارمند بانک و طراح داخلی و خارجی و راننده و مکانیک و همه چی!! هر چی که تو بخوای! فقط دیگه از این روابط به قول خودت سالم و فارغ از جنسیت با کسی برقرار نکن! اگه برای تو جنسیت طرف مهم نیست، برای من مهمه!بابا بفهم! الاغ!! بفهم! برای من مهمه!

باااااااااااشه؟!

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo