X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

عشقِ ملوسم، مرررسی !!

دوشنبه 30 شهریور‌ماه سال 1388 ساعت 08:53 ب.ظ

وااااااااااااای من امروووووز تصادف کردم !! داشتم از کلاس میومدم که عقشم زنگ زد و گفت بیا یوسف آباد شام بخوریم...من زود تر رسیدم... پارک کردم تا برسه...بعد زد به سرم برم جلو تر اونورِ خیابون پارک کنم...همه جارو نگاه کردم...تا اومدم دور بزنم یه پرایده از کوچه عقبی پیچید و پشتم سبز شد.شانس آوردم پامو سریع گذاشتم رو ترمز...وگرنه زده بود به درِ جلو و من الان بهشت زهرا بودم!! خورد به جلویِ سمتِ چپِ ماشینم... از همه بدتر می دونین چیه؟ همون موقع 4 تا پسرِ خز جمع شدن و کی می تونست همزمان با تصادفِ من برسه جزعشقِ ملوووووووسم؟!!یه نگاه بهم انداخت که قضیه یِ خسارتِ ماشین رو فراموش کردم!!از ماشینم پیاده نشدم...اومد با یه تشرِ خفن اول اون پسرهارو متفرق کرد!  بعد به یارو گفت ایشون خانممه من خسارتتونو میدم! یارو هم بیچاره گفت نه نمی خواد برین!!. کمِ کم 50 تومن خسارت دیده بود!!ماشینِ من که هیچی!! ای خداااا حالا چیکار کنم؟!!از شوقِ دیدنش رفتم تو باقالیا!!

گفتم که می خوام تلافیِ این 2 هفته رو در بیارم!!! حالا قرار شده شنبه با عسلم بریم ماشینو درست کنیم...باورم  نمیشه آخه 10 بار هی اومدم جامو عوض کنم ولی گفتم ولش کن!! نمی دونم چی شد یهو زد به سرم و از پارک اومدم بیرون...یه آقایِ مغازه دار اومد به من و عشقم گفت اقا خیلی جالبه من داشتم این خانم رو نگاه می کردم که با چه دقتی 10 بار همه جارو نگاه کرد ولی نرفت!!ولی درست همون موقع که نباید می رفت، رفت!! بعدشم گفت مطمئن باشین که این اتفاق جلویِ یه اتفاقِ خیلی بزرگ تر رو گرفته چون شما همه یِ احتیاط هایِ لازمو کردین ولی این جوری شد...پس خدا رو شکر کنین...!!

من هم که اصلن از ماشین پیاده نشدم طفلکی عسلم با یارو حرف زدو واقعن چقدر آدمِ خوبی بود طرف...همش می خندید و می گفت اصلن خسارت نمی خوام ولی جوجوم 20 تومن بهش داد و بعد گفت پیاده شو بریم ...وااااای...اصلن نمی خواستم ببینم ماشینم چی شده...شجاعتشو نداشتم!! ولی بالاخره دیدم...جلو سمتِ چپ رفته تو...تازه فرمونم هم لق میزنه و صدا میده!! نمی دونم چه مرگشه...الهی بمیرم واسه جوجوم...گفت بزن کنار...بعد تو اون بارون رفت با اون دستایِ مهربونش  با اون چرخایِ کثیفِ ماشینم ور رفت... تازه کلی هم دلداریم داد که خدارو شکر کن...گفت اگه تو حتی یه خراشِ کوچولو هم بر می داشتی اونوقت من چی کار می کردم؟!!واااای با اینکه خیلی رو ماشینم حساسم ولی با این کارایی که اون کرد و اون حرفایی هم که زد داشتم می مردم واسش...اشک تو چشمام جمع شده بود...دوست داشتم بپرم ماچش کنم...اونم فکر می کرد واسه ماشینم دارم گریه می کنم!! بعداز شام هم گیر داد که بیا با هم بریم بنزین بزنیم..هر کاری کردم بپیچونمش نشد...آخه نه کارتِ سوختم باهام بود نه پول برداشته بودم از خونه!!الهی بمیرم واسش...تو این بکُش بُکش ها سرِ 1 قطره بنزین از کارتِ سوختِ خودش استفاده کرد واسم...خاک بر سرم پولِ بنزین رو هم حساب کرد....حالا من چه جوری از خجالتش در بیام؟!!تو ماشین هم کلی مسخره بازی در آورد که منو که با یه من عسل هم نمی شد خورد بخندونه!!قربونِ خنده هاش برم من که خودش بیشتر از من می خندید !! ادامو در می اورد و می گفت face شو!!عینِ بچه هایی شدی که اسباب بازیشون خراب شده!!

با اینکه خونشون از ما تقریبن دوره منو تا دمِ خونه اسکورت کرد!! ...بعدشم بهم زنگ زدو 1 ساعت شوخی و خنده...بعد منِ احمق بهش گیر دادم که تو چرا بهم نمی گی دوسِت دارم!! گفت وااای آفتاب تو از اون دخترایی که هیچی رو نمیبینن و فقط منتظرِ یه جمله هستن!!عزیزم به خدا این اعمال و رفتارِ آدما با طرفه که نشون میده دوسش دارن یا نه...نه فقط یه جمله یِ "دوسِت دارم" که خیلی راحت صد نفر می تونن به آدم بگن...وااای!!!خوب راست می گفت!! این همه واسه من امروز زحمت کشید و منِ خنگ بازهم فکر می کنم دوسم نداره!!فقط یه چیزی!!...می خوام این سوالو از آقایون بپرسم...البته اگه خانم ها هم نظری دارن خوشحال میشم بشنوم...می گم اگه شما تویِ همچین شرایطی قرار بگیرین برایِ اینکه اثبات کنین مردین و این کارا مردونه است بدونِ توجه به اینکه اون دختر رو دوست دارین همین کارو می کنین یا نه؟!!یعنی می خوام بدونم اگه کسِ دیگه ای هم جایِ من بود امروز، اون همین کارهارو می کرد یا چون منو دوست داره این کارو کرد؟ ای خدا!!از دستِ این افکارِ منفی!!ترو خدا بگین صرفن به خاطرِ" فردین" بازی نبوده که این کارو کرده؟!!ترو خدا نظرِ واقعیتونو بگین...خیلی برام نظرتون مهمه...

راستی به محضِ اینکه از ماشین پیاده شدم تصادف رو فراموش کرد و تو این هیرو بیری به من میگه چرا مانتوت این قدر کوتاهه؟ اگه من نمیرسیدم و خودت می خواستی پیاده شی این طوری می خواستی بیای پایین؟!!

نوشته شده توسط آفتاب در ساعت 1 قبل از ظهر  112 پرتو

پنجشنبه 7 تیر1386

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo